Zpět do služeb

O nemovitostech víme (skoro) vše.

"Don’t wait to buy real estate. Buy real estate and wait."

Náš nejrychleji rostoucí právní segment. Dlouhodobou spoluprací s renomovanými realitními kancelářemi a developery jsme získali rozsáhlé zkušenosti s převody nemovitostí, uceleným právním servisem developerským projektům, poskytováním služeb bytovým družstvům, společnostem i jednotlivcům.

Ve spolupráci s partnery jsme připraveni Vám pomoct s řešením komplikovaných obchodů s nemovitostmi při jejich zatížení zástavním právem, exekucí, případně také v insolvenčním řízení. Pravidelně poskytujeme služby spojené s převodem či zajištěním nemovitostí (kupní, směnné darovací smlouvy, zástavní smlouvy). Samozřejmostí je úschova finančních prostředků, ověření podpisů a zastoupení před katastrálním úřadem.

Poradíme Vám také s vypořádáním podílového spoluvlastnictví, společného jmění manželů, problematikou věcných břemen, vytvářením specifických vzorů rezervačních, kupních, nájemních, zprostředkovatelských, zástavních a dalších smluv, včetně dohod o převodu členských práv a povinností spojených s členstvím v bytovém družstvu.