Zpět do služeb

Insolvenční právo a nejen to — jsme i insolvenční správci se zvláštním povolením

"Jediný člověk, který ti v problémech zůstane nablízku více než tvůj přítel, je tvůj věřitel."

S licencí od roku 2009 jsme jedni z nejzkušenějších a nejdéle působících insolvenčních správců v ČR. Zkušenosti spolu s vytrvalým vzděláváním se na poli insolvence z nás dělají, to čím jsme: spolehlivým průvodcem v krizové situaci a dobrým rádcem v této neustále se vyvíjející a velmi specifické právní oblasti.

Jste statutárním orgánem nebo vlastníkem společnosti, které hrozí úpadek nebo se již v úpadku nachází? Chcete jednat s věřiteli, konsolidovat dluhy, reorganizovat a zachránit Vaši společnost nebo naopak bezpečně ukončit podnikání? Poradíme Vám správně se rozhodnout.

Jste věřitelem a dlužník Vaši pohledávku nechce nebo nemůže uhradit? Pečlivě naplánované insolvenční řízení může být nejvhodnějším řešením. Navrhneme strategii, která nebude jen dalším plýtváním Vašimi penězi.

Zjistili jste, že Váš dlužník je v insolvenci? Ještě nemusí být vše ztraceno, a kvalitní právní zastoupení se může vyplatit.

Nejste podnikatel a máte pocit, že své dluhy již nemůžete zvládnout? Řešení je jednodušší, než si myslíte. A bude Vás opravdu stát jen malý kousek Vašeho času.

Jste advokát se specializací mimo insolvenční právo? Společně můžeme Vašemu klientovi pomoci a v případě majoritní pohledávky dosáhnout volby spolehlivého insolvenčního správce.

Odborné poradenství Vám poskytneme také v souvislosti s probíhající implementací evropské směrnice o restrukturalizaci a insolvenci (Směrnice evropského parlamentu a rady (EU) 2019/1023 ze dne 20. června 2019 o rámcích preventivní restrukturalizace, o oddlužení a zákazech činnosti a opatřeních ke zvýšení účinnosti postupů restrukturalizace, insolvence a oddlužení a o změně směrnice (EU) 2017/1132).